Privātuma politika

  1. KONFIDENCIALITĀTES NOTEIKUMI

1.1. Mēs esam apņēmušies aizsargāt savu klientu un lietotāju privātumu. Pamatojoties uz to, esam sagatavojuši šos privātuma politikas principus, kas attiecas uz klientu datu vākšanu, izmantošanu, publicēšanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu. Mūsu darbības internetā ir saskaņā ar visām attiecīgajām darbībām un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Igaunijas Republikas likumiem.

1.2. Personas datu vākšana un izmantošana

1.3. Personas dati ir dati, ko www.premiumkellad.ee vāc, lai identificētu vai sazinātos ar personu. Personas datus ar klienta piekrišanu var vākt šādos veidos:

  • Sniedzot kontaktinformāciju (tostarp savu vārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi) mūsu tīmekļa vietnē
  • lietojot vietni no klienta konta informācijas
  • veicot pirkumu vai pasūtījumu mūsu e-veikalā (e-veikals var lūgt jūs brīvprātīgi sniegt personas datus un personisko informāciju noteiktās vietnes sadaļās. Nepieciešamie personas dati var ietvert vārdu, adresi, pasta indeksu, e-pastu adrese un tālruņa numurs)

1.4. Ar savākto personas datu palīdzību varam informēt klientus par www.premiumkellad.ee jaunumiem, kampaņām un nākotnes pasākumiem. Mēs arī izmantojam savāktos personas datus, lai piegādātu preces un izpildītu savas saistības Versus klientu. Lai labāk apkalpotu klientu, www.premiumkellad.ee var izpaust informāciju par atsevišķiem lietotājiem trešajai pusei, kas sniedz www.premiumkellad.ee pakalpojumus un ir līgumsaistības glabāt kopīgotās informācijas konfidencialitāti. Trešā puse ir, piemēram, mūsu partneris, kura uzdevumi ir e-veikalā nopērkamo preču transportēšana.

1.5. Apkopotos personas datus var apskatīt, mainīt un papildināt mūsu mājas lapas sadaļā "Mans konts".

  1. Personas datu aizsardzība

2.1. Premiumkellad.ee īsteno visus piesardzības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klienta personas datus. Tikai pilnvarotām personām ir piekļuve datu izmaiņām un apstrādei.

  1. Drošība

2.1. Visi pircēja personas dati, kas kļuva zināmi www.premiumkellad.ee e-veikala apmeklējuma un pirkumu veikšanas laikā, tiek uzskatīti par konfidenciālu informāciju. Šifrēts datu komunikācijas kanāls ar bankām nodrošina pircēja personas datu un bankas rekvizītu drošību.

  1. Privātuma politikas noteikumi un izmaiņas

3.1. Mēs paturam tiesības vajadzības gadījumā mainīt privātuma noteikumus. Uzsākot mūsu tīmekļa vietnes lietošanu, mēs pieņemam, ka esat iepazinies ar šiem principiem un piekrītat tiem. Par visiem jautājumiem vai neskaidrībām par privātuma politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums info@premiumkellad.ee