Konfidencialitāte un lietošanas noteikumi

Laipni lūgti Premiumkellad.ee e-veikalā!
Paldies, ka

izmantojat mūsu produktus un pakalpojumus ("Pakalpojumi"). Pakalpojumu sniedzējs ir Luminer OÜ. Iegādājoties Produktus, jūs piekrītat šiem Noteikumiem un nosacījumiem. Lūdzu, izlasiet tos uzmanīgi. Mūsu produkti ir daudzpusīgi, tāpēc var tikt piemēroti papildu noteikumi un nosacījumi vai produkta prasības (tostarp lietošanas prasības).

Lietošanas noteikumi

 1. Noteikumu darbības joma un spēkā esamība

1.1 Noteikumi un nosacījumi attiecas uz tiesiskajām attiecībām starp personu (turpmāk tekstā - Klients) un Luminer OÜ (turpmāk tekstā - Pārdevējs), Premiumkellad.ee iepirkšanās vides (turpmāk tekstā - e-veikals) īpašnieku, saistībā ar preču iegādi e-veikalā.

1.2. Papildus šiem noteikumiem un nosacījumiem tiesiskās attiecības, kas izriet no produktu iegādes e-veikalā, regulē Igaunijas Republikā spēkā esošie tiesību akti.

1.3. Pirkuma līgums starp Pārdevēju un Pircēju stājas spēkā no dienas, kad Pārdevēja norēķinu kontā ir saņemta pienākošā summa.

 1. Produkti

2.1 Produktu cenas ir norādītas eiro, un tajās ir iekļauts 20% PVN.

2.2. Produktu cenas un pieejamība var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

2.3. E-veikala produktu attēli ir ilustratīvi un var atšķirties no faktiskajiem produktiem (minimāli un atkarībā no displeja iestatījumiem).

 1. Maksājums par produktiem

3.1 Maksājumus par produktiem var veikt, izmantojot bankas saites, bankas pārskaitījumu, kredītkarti un maksājumu pa daļām.

 1. Produktu piegāde

4.1 Preces tiek piegādātas Klientam Itella SmartPOST un Omniva paku termināļos vai ar Itella SmartKULLER un Omniva kurjeru uz norādīto piegādes adresi.

4.2. Par Premiumkellad.ee e-veikala produktu piegādi uz Itella SmartPOST, Omniva paku termināliem un Itella SmartKULLER, Omniva kurjerpastu līdz Klienta norādītajam galamērķim Igaunijas teritorijā pasta izdevumi netiek iekasēti.

4.3. Itella SmartKULLER un Omniva kurjerpasts veic produktu piegādi Igaunijas teritorijā sešas dienas nedēļā (E-L), paku piegāde tiek veikta nākamajā dienā pēc pasūtījuma veikšanas dienas (izņemot svētdienas un mazās salas). Klients var izvēlēties dienas laiku (9.00-17.00 vai 17.00-21.00), lai saņemtu sūtījumu un pasūtītu preces uz darbu vai mājām.

4.4 Piegādes laiks ir 1-14 darba dienas.

4.5. Klientam ir pienākums pirms pasūtījuma veikšanas pārbaudīt norādītās kontaktinformācijas pareizību, lai izvairītos no produktu piegādes kavējumiem un pārpratumiem. Pārdevējs nav atbildīgs par Preču piegādes aizkavēšanos un iespējamiem pārpratumiem, kas var rasties, ja aizkavēšanās vai pārpratumi radušies tādēļ, ka Klients, iesniedzot pasūtījumu, ir sniedzis neprecīzu vai nepareizu informāciju.

4.6 Klients kļūst par Preces īpašnieku pēc samaksas veikšanas.

 1. Preču atgriešanas tiesības ir 14 dienas.

5.1. Pircējam ir 14 dienu atteikuma tiesības atteikties no līguma (turpmāk tekstā - 14 dienu atteikuma tiesības) par e-veikalā iegādātajām precēm, sākot no preču saņemšanas dienas, saskaņā ar turpmāk izklāstītajiem līguma noteikumiem un nosacījumiem.

5.2. Veicot pirkumu e-veikalā, Klients piekrīt šādiem atgriešanas tiesību izmantošanas noteikumiem un nosacījumiem:

5.2.1. 5.2.2.2.2.2.2. Atgrieztajām precēm jābūt nelietotām un bez lietošanas pazīmēm (skrāpējumiem, nolietotām detaļām), un tām jābūt oriģinālajā iepakojumā (Klientam ir uzmanīgi un nesabojājot jāatver preces oriģinālais iepakojums).

5.2.2 Lai atgrieztu produktu, aizpildiet atteikuma veidlapu, kas atrodama ŠEIT. Veidlapa jānosūta uz info@premiumkellad.ee, lai vienotos par turpmāko rīcību.

5.2.3 Klientam Produkts(-i) ir fiziski jāatgriež, ierodoties personīgi mūsu birojā vai nosūtot to pa pastu uz mūsu adresi, lai kopā ar mūsu pārstāvi pārliecinātos, ka Produkts un pārdošanas iepakojums atbilst mūsu atgriešanas politikai.

5.2.4. Pēc atgrieztās Preces saņemšanas E-veikals nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc atteikuma saņemšanas, atmaksā Pircējam visus no Pircēja saskaņā ar Līgumu saņemtos maksājumus (ieskaitot pasta izdevumus, ko Pircējs samaksājis par Preces piegādi). E-veikals var atteikties atmaksāt naudu, kamēr tas nav saņēmis preces, uz kurām attiecas līgums, vai kamēr pircējs nav iesniedzis pierādījumus, ka ir atgriezis preces, atkarībā no tā, kurš no šiem gadījumiem iestājas agrāk.

5.2.5. Pircējam 14 dienu laikā no pieteikuma datuma ir jāatgriež preces vai jāiesniedz pierādījums, ka viņš ir piegādājis preces pārvadātājam iepriekš minētajā termiņā.

5.2.6. Ja preces ir izmantotas citiem mērķiem, kas nav nepieciešami, lai pārliecinātos par preču raksturu, īpašībām un darbību, vai ja tām ir lietošanas vai nolietojuma pazīmes, E-poE ir tiesīga samazināt atmaksājamo summu proporcionāli preču vērtības samazinājumam.

 1. Garantija

6.1 E-veikala pārdotajiem produktiem ir 2 gadu garantija.

6.2. Garantija neattiecas uz izstrādājumiem un detaļām, kas ir nodilušas, salauztas ar pārmērīgu spēku vai salauztas kritiena laikā.

6.3. Garantija neattiecas uz detaļām, kas lietošanas laikā ir dabiski nolietojušās.

 1. Atbildība un force majeure

7.1. Pārdevējs un Klients ir atbildīgi viens pret otru par zaudējumiem, kas nodarīti otrai pusei šo Noteikumu un nosacījumu pārkāpuma rezultātā, Igaunijas Republikā spēkā esošajos tiesību aktos noteiktajos gadījumos un apmērā.

7.2. Pārdevējs nav atbildīgs par jebkādiem zaudējumiem, kas nodarīti Pircējam, vai par jebkādu Preces piegādes aizkavēšanos, ja zaudējumus vai Preces piegādes aizkavēšanos izraisījis apstāklis, kuru Pārdevējs nevarēja, nevarēja un nevarēja paredzēt (force majeure).

 1. PRIVĀTUMA POLITIKA

8.1 Mēs esam apņēmušies aizsargāt savu klientu un lietotāju privātumu. Tādēļ esam izstrādājuši šo konfidencialitātes politiku, kas attiecas uz klientu datu vākšanu, izmantošanu, izpaušanu, pārsūtīšanu un uzglabāšanu. Mūsu darbības internetā atbilst visai attiecīgajai praksei un attiecīgajiem Eiropas Savienības tiesību aktiem un Igaunijas Republikas likumiem.

8.2 Personas datu vākšana un izmantošana

8.3 Personas dati ir dati, kurus Premiumkellad.ee apkopo, lai identificētu personu vai sazinātos ar to. Personas datus ar klienta piekrišanu var vākt šādos veidos:

 • sniegt kontaktinformāciju (tostarp savu vārdu, uzvārdu, pasta adresi, tālruņa numuru, e-pasta adresi) mūsu tīmekļa vietnē.
 • Izmantojot tīmekļa vietni, no klienta konta informācijas.
 • (E-veikals var lūgt jums brīvprātīgi sniegt personas datus un personisko informāciju noteiktās tīmekļa vietnes sadaļās. Pieprasītā personiskā informācija var ietvert vārdu, uzvārdu, adresi, pasta indeksu, e-pasta adresi un tālruņa numuru).

8.4. Iegūtie personas dati ļaus mums informēt klientus par Premiumkellad.ee jaunumiem, akcijām un gaidāmajiem pasākumiem. Savāktos personas datus mēs izmantojam arī, lai piegādātu preces un izpildītu savas saistības pret klientu. Lai labāk apkalpotu klientu, Premiumkellad.ee var izpaust informāciju par individuāliem lietotājiem trešai pusei, kas sniedz Premiumkellad.ee pakalpojumus un kurai ir līgumiskas saistības saglabāt kopīgoto informāciju konfidenciālu. Trešās puses piemērs ir mūsu partneris, kas ir atbildīgs par e-veikalā pārdoto preču transportēšanu.

8.5 Savāktos personas datus var apskatīt, mainīt un atjaunināt mūsu tīmekļa vietnē sadaļā "Mans konts".

 1. Personas datu aizsardzība

9.1 Premiumkellad.ee veic visus piesardzības pasākumus (tostarp administratīvos, tehniskos un fiziskos pasākumus), lai aizsargātu klienta personas datus. Piekļuve datu modificēšanai un apstrādei ir atļauta tikai pilnvarotām personām.

 1. Drošība

10.1 Visi klienta personas dati, kas atklāti, apmeklējot Premiumkellad.ee e-veikalu un veicot pirkumus, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju. Šifrēts datu saziņas kanāls ar bankām nodrošina pirkumu veicošās personas un bankas datu drošību.

 1. Konfidencialitātes politikas noteikumi un nosacījumi un izmaiņas

11.1 Mēs paturam tiesības nepieciešamības gadījumā grozīt konfidencialitātes politiku. Piekļūstot mūsu vietnei un lietojot to, mēs pieņemam, ka esat izlasījis un piekrītat ievērot šo politiku. Ja jums ir kādi jautājumi vai bažas par šo konfidencialitātes politiku vai datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@premiumkellad.ee.

 1. Sūdzību procedūra

12.1. Interneta veikals ir atbildīgs par jebkuru Patērētājam pārdoto preču neatbilstību vai defektiem, kas radušies laika posmā līdz diviem gadiem no preču piegādes Patērētājam.

12.2. Defekta gadījumā Patērētājam ir tiesības ne vēlāk kā divu mēnešu laikā sazināties ar interneta veikalu, iesniedzot rēķinu, uz kura pamata tika apmaksāta preces iegāde.

12.3 Preces defekta gadījumā mēs lūdzam pārtraukt Preces lietošanu.

12.4 Par preces ar trūkumiem remontu vai nomaiņu vienojas interneta veikals un Patērētājs. 4.4.2 Remonta izmaksas sedz interneta veikals.

12.5. Interneta veikals nav atbildīgs par preces defektiem, kas radušies Patērētāja vainas dēļ preces nepareizas uzglabāšanas vai nepareizas lietošanas rezultātā.

12.6. Preces neatbilstības vai defektu gadījumā, lūdzu, sūtiet sūdzību uz e-pasta adresi info@premiumkellad.ee, norādot personas, kas veic pasūtījumu, vārdu, kontakttālruni, pasūtījuma numuru un precīzu preces neatbilstības vai defekta aprakstu.

12.7 Sūdzības par produkta neatbilstību vai defektiem jāiesniedz divu mēnešu laikā pēc neatbilstības vai defekta atklāšanas.

12.8. Visas sūdzības tiks izskatītas, un ar patērētāju sazināsies pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc sūdzības saņemšanas.

12.9. Patērētājam ir tiesības pieprasīt interneta veikalam samazināt pirkuma cenu vai izbeigt līgumu un pieprasīt naudas atmaksu, ja interneta veikals nespēj salabot vai nomainīt preci, remonts vai nomaiņa nav izdevusies, interneta veikals nav novērsis defektu saprātīgā termiņā vai patērētājs ir cietis nepamatotas neērtības.

 1. Citi nosacījumi

13.1. Ja e-veikals ir atteicies atrisināt Patērētāja sūdzību vai Patērētājs nepiekrīt e-veikala piedāvātajam risinājumam un uzskata, ka ir pārkāptas viņa tiesības vai ir aizskartas viņa intereses, Patērētājs var iesniegt sūdzību Patērētāju strīdu komisijai vai tiesā. Patērētājs var iesniegt sūdzību pats vai ar pārstāvja starpniecību. Sīkāka informācija par Patērētāju strīdu komiteju ir šāda:

Adrese.

E-pasts: avaldus@komisjon.ee

Tīmekļa vietne: www.komisjon.ee

Tālruņa numurs: +372 6201 920, 10101 1013, tīmekļa vietne: .

Eiropas Savienības patērētāju strīdu izšķiršanas tiešsaistes platforma ir atrodama tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/odr. Šajā platformā patērētājs var iesniegt sūdzību gan par pārrobežu, gan iekšzemes darījumiem.